Dziennikarka

Wśród naszych klientów są przedstawiciele wolnych zawodów, którzy niekiedy potrzebują dużej ilości pieniędzy na konkretny cel. Taką klientką była pani Agnieszka, dziennikarka. Córka pani Agnieszki uczy się obecnie w liceum plastycznym i marzy o studiach kierunkowych za granicą. Nasza klientka popiera plany uzdolnionej córki i zwróciła się do nas z prośbą o poradę, jak najlepiej zdobyć środki na zagraniczne studia.

Dochody pani Agnieszki są zróżnicowane i trudno przewidzieć, jak będą się kształtowały, kiedy córka skończy liceum. W tej sytuacji warto zapewnić odpowiednią sumę zawczasu i mieć pewność, że młoda dama będzie mogła studiować tam, gdzie pragnie.

Ponieważ córka pani Agnieszki skończy szkołę średnią dopiero za dwa lata, postanowiliśmy zrezygnować z pożyczek. Zaproponowaliśmy naszej klientce fundusz inwestycyjny, dzięki któremu systematycznie wpłacane pieniądze przyniosą w określonym czasie dodatkowe zyski. Trzymając się planu oszczędzania pani Agnieszka bez trudu opłaci córce wymarzone studia.

Dziennikarka pragnie zapewnić córce studia za granicą

Agnieszka Krupińska – dziennikarka

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?