Inwestycje

Pan Wiktor pochodzi ze starej rodziny, która dysponowała dawniej wieloma pięknymi posiadłościami. Wiele z nich przepadło, ale nasz klient marzy o odzyskaniu jednej z nich i przywróceniu jej dawnej świetności. Ponieważ teren ten został sprzedany i znajduje się w rękach prywatnych, pan Wiktor zamierza go odkupić.

Nasz klient, będąc prezesem dużej firmy, posiada dochody pozwalające na sfinansowanie połowy tego kosztownego przedsięwzięcia, czyli sam zakup. Drugim etapem będzie generalny remont znajdującego się na terenie posiadłości dworu, a także odbudowanie sadów i ogrodu. Marzeniem pana Wiktora jest stworzenie prawdziwego gniazda rodowego, gdzie cała rodzina mogłaby czuć się jak u siebie.

Naszemu klientowi zależało na tym, by nie obciążać hipoteki domu, w którym mieszka wraz z rodziną. Ponieważ prace będą dokonywane stopniowo, postanowiliśmy sfinansować je za pomocą kilku krótkoterminowych funduszy inwestycyjnych. Nasz klient będzie mógł systematycznie odkładać pieniądze, osiągając zysk dzięki inwestycjom i w miarę kolejnych potrzeb odzyskiwać je z naddatkiem, likwidując lokaty. W ten sposób całego tego imponującego przedsięwzięcia będzie można dokonać bez zaciągania kredytów.

Prezes międzynarodowej firmy planuje odkupienie rodowej posiadłości

Wiktor Kossakowski – prezes

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?