Właściciel agencji reklamowej

Powołanie do życia agencji reklamowej było dla Pana Filipa dość przypadkowe. Po studiach długo nie mógł znaleźć pracy, więc postanowił sam ją sobie zapewnić. Nie spodziewał się, że tak szybko zyska ogromne uznanie na rynku i znajdzie wielu klientów. Agencja zaczęła przynosić coraz większe zyski, a Pan Filip zbierał na koncie coraz większe oszczędności.

Gdyby poprosić znajomych Pana Filipa o krótką charakterystykę kolegi, większość z nich odparłaby bez wahania – miłośnik starych samochodów. W garażu ma Austina Metro i Fiata 500 Topolino. Każdą wolną chwilę poświęca na to, by doprowadzić je do stanu idealnego. Ostatnio wpadł na nieco szalony pomysł. Chciałby otworzyć warsztat, w którym mógłby na większą skalę zajmować się renowacją starych aut.

Ponieważ Pan Karol posiada już oszczędności, może spokojnie otworzyć warsztat. Chciałby jednak zabezpieczyć się na przyszłość, by nie zabrakło mu środków na prowadzenie takiej działalności. Zaproponowaliśmy, by wolne środki ulokował na lokacie strukturyzowanej, która pozwala osiągnąć znaczne zyski przy minimalnym ryzyku. Pomogliśmy też przygotować wyczerpujący plan inwestycyjny, który spełnił wysokie oczekiwania naszego Klienta.

Właściciel agencji reklamowej chciałby otworzyć warsztat, w którym mógłby zajmować się renowacją starych aut.

Karol Trzeciak - właściciel agencji reklamowej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?