Manager – oszczędzanie

Przezorny zawsze ubezpieczony - kierując się tą dewizą Pan Patryk, wysokiej klasy specjalista pracujący w wolnym zawodzie postanowił już za młodu zabezpieczyć się finansowo na czas emerytury. Choć najbardziej oczywistym rozwiązaniem w tej sytuacji wydawać by się mogło lokowanie funduszy w tak zwanym trzecim filarze, nasz klient uznał, iż nie jest zainteresowany tego typu formą oszczędzania.

Specyfika pracy Pana Patryka powoduje, że jego dochody, choć znaczne, są nieregularne a ich wysokość jest zróżnicowana. Z tego względu zależało nam na znalezieniu lokaty lub funduszu, gwarantujących stabilny wzrost oszczędności bez konieczności dokonywania systematycznych wpłat.

Z myślą o spokojnej emeryturze naszego klienta doradziliśmy mu inwestycję w polisę z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, przygotowaną dla klientów pragnących inwestować na długi okres, nie podejmując ryzyka finansowego lub podejmując je w ograniczonym zakresie. Wybór profilu inwestycyjnego z gwarancją sprawił, iż nasz klient będzie mógł spokojnie pomnażać swoje oszczędności, nie martwiąc się o kryzysy i wahania rynku.

Menadżer szuka atrakcyjnego sposobu, poza trzecim filarem, żeby oszczędzać na emeryturę

Patryk Skalski – manager

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?