Sporty ekstremalne – lotniarstwo

Pan Roman wyróżnia się spośród naszych klientów nietypowymi zainteresowaniami. Miłośnik sportów ekstremalnych, któremu wielokrotnie pomagaliśmy w wyborze polis ubezpieczeniowych przed wyjazdami w egzotyczne kraje, zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztownego startu w zawodach lotniarskich.

Lotniarstwo – nowa pasja Pana Romana to sport wymagający nie tylko ogromnego opanowania i odwagi, ale także sporych inwestycji w kosztowny sprzęt, gwarantujący utrzymanie właściwych standardów bezpieczeństwa.
Przed planowanym startem w zawodach sportowych Pan Roman zamierzał dokonać zakupu kilku nowych elementów wyposażenia. Kosztowny okazał się również jego transport na miejsce zawodów.

Rozwiązaniem w sytuacji, w której znalazł się nasz klient okazało się zaciągnięcie nisko oprocentowanej pożyczki hipotecznej pod zastaw posiadanego przez niego mieszkania. Warunki, na jakich proponowana była pożyczka hipoteczna okazały się być korzystniejsze od tych, na jakich nasz klient mógł ubiegać się o pożyczkę gotówkową. Chcąc uniknąć potencjalnych strat związanych z ryzykiem kursowym, doradziliśmy Panu Romanowi zaciągnięcie pożyczki w złotówkach, zastrzegając jednak w jej umowie możliwość przewalutowania w dowolnie wybranym momencie.

Amator lotniarstwa szuka sposobu na sfinansowanie swojego startu w zawodach sportowych

Roman Zaremba – przedsiębiorca

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?