Doktor medycyny – kuptno jachtu

Jako eksperci od realizacji zleceń trudnych i nietypowych, przywykliśmy do działania na rzecz klientów o unikalnych, wyjątkowych potrzebach. Takimi klientami okazali się Państwo Małgorzata i Dariusz – para lekarzy, którzy postanowili zainwestować swoje oszczędności w jacht.

Zakup jachtu, helikoptera czy innych, nietypowych pojazdów to inwestycja, którą można sfinansować na kilka sposóbów. Często rekomendowaną formą jest leasing – w ten sposób jacht może powiększyć na przykład arsenał środków trwałych firmy. Państwo Małgorzata i Dariusz nie prowadzili jednak żadnej działalności gospodarczej, jednostka pływająca, którą wybrali była zaś specyficzna i wyposażona w wyjątkowy sposób, co znacząco wpływało na jej cenę.

Chcąc, by nasi klienci jak najszybciej mogli cieszyć się sfinalizowaną transakcją a równocześnie dbając o ich bezpieczeństwo finansowe, uznaliśmy, iż najstosowniejszym i najkorzystniejszym sposobem sfinansowania planowanej przez nich transakcji będzie zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Dzięki rzetelnym poradom naszych doradców, wszelkich związanych z nim formalności udało się dopełnić w niespełna tydzień.

Nasz udział w zakupie jachtu przez Państwa Małgorzatę i Dariusza nie ograniczał się jednak wyłącznie do doradztwa w staraniu o kredyt. Nasi eksperci szczegółowo przeanalizowali dokumentację związaną z jednostką pływającą i sprawdzili procedury związane z jej rejestracją i dopuszczeniem do żeglugi. Zadbaliśmy również o to, by nasi klienci otrzymali korzystną ofertę ubezpieczenia, dostosowaną do ryzyka związanego z użytkowaniem zakupionego pojazdu.

Zakup jachtu, helikoptera czy innych, nietypowych pojazdów to inwestycja, którą można sfinansować na kilka sposóbów. Często rekomendowaną formą jest leasing – w ten sposób jacht może powiększyć na przykład arsenał środków trwałych firmy.

Małgorzata i Dariusz Otto – prywatni lekarze

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?