Makler bankowy – zakup nieruchomości

Ceny mieszkań w niektórych polskich aglomeracjach wzrosły w ciągu ostatnich 5 lat nawet o kilkadziesiąt procent. Mieszkanie w mieście może być wprawdzie znakomitą inwestycją, jednak dla tych spośród naszych klientów, którzy chcą czerpać przyjemność ze sposobu, w jaki lokują gotówkę, o wiele atrakcyjniejszą ofertą jest zakup nieruchomości w lokalizacjach atrakcyjnych z turystycznego i rekreacyjnego punktu widzenia.

Taką klientką była Pani Halina – właścicielka firmy świadczącej usługi księgowe, a równocześnie pasjonatka poznawania obcych kultur, która podczas wakacji w Egipcie natrafiła na wyśmienitą okazję zakupu ekskluzywnego apartamentu nad Morzem Czerwonym. Niestety, turystka w obcym kraju została odprawiona z kwitkiem przez egipskie banki, natomiast wpłacenie całej kwoty należności leżało poza jej możliwościami finansowymi.

W przypadku tak atrakcyjnej oferty zakupu decydującym czynnikiem był czas – zależało nam na tym, by transakcji dokonać jak najszybciej ze względu na rosnące zainteresowanie innych potencjalnych nabywców. Po negocjacjach z egipskim bankiem udało nam się ustanowić zabezpieczającą kredyt hipotekę na znajdującym się na terenie Polski mieszkaniu klientki. Biorąc pod uwagę systematyczny wzrost cen nieruchomości w regionie Morza Czerwonego możemy śmiało stwierdzić, że dzięki naszej pomocy Pani Halina nie tylko spełniła swoje marzenia, ale i dokonała znakomitej inwestycji, która z pewnością przyniesie jej spore korzyści.

Księgowa i jej wymarzony apartament nad Morzem Czerwonym.

Krzysztof Król – makler bankowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Royal Finance?