Produkty hipoteczne

Jeśli planujesz zakup mieszkania, chciałbyś obniżyć ratę posiadanego kredytu na dom lub chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości, a nie masz ochoty przedzierać się przez zawiłości ofert bankowych – zdaj się na nas. Oferujemy kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką lub pożyczki hipoteczne – wszystko, co ma związek z hipoteką i pozwoli Ci zrealizować plany możliwie najniższym kosztem i bez zbędnych nerwów.

Kredyty samochodowe

Twoje wymarzone auto w zasięgu ręki, niezależnie od marki i ceny. Wiemy, że dla Ciebie liczy się przede wszystkim komfort jazdy – całą resztę bierzemy na siebie.

Kredyty gotówkowe

Gotówka na dowolny cel. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy – zadbamy o to. Wybierzemy ofertę, która nie obciąży Cię nadmiernie i pozwoli niezwłocznie zrealizować Twoje palny.

Kredyty firmowe

Oferujemy kredyty inwestycyjne, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć skrzydła. Masz ciekawy projekt, który wymaga dodatkowych środków? Nic prostszego.

Lokaty i produkty strukturyzowane

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo finansowe i pragniesz zabezpieczyć większa ilość gotówki, te produkty są dla Ciebie. Pozwalają one osiągnąć znaczne zyski przy minimalnym ryzyku. Wybierzemy najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

Produkty oszczędnościowe

Dla tych, którzy stawiają sobie długofalowe cele finansowe. Produkty oszczędnościowe pozwalają na przykład zabezpieczyć przyszłość dzieci poprzez systematyczne odkładanie ich przyszłego majątku. Jakikolwiek cel pragniesz osiągnąć w przyszłości, z naszymi produktami oszczędnościowymi zrobisz to bez trudu.

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne

Ubezpiecz swój dom lub mieszkanie, żeby czuć się komfortowo w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Zajmiemy się także ubezpieczeniem Twojego samochodu, ograniczając formalności do niezbędnego minimum.

Oferujemy także doradztwo finansowe w każdej dziedzinie oraz szereg nietypowych rozwiązań dostosowanych do klienta i jego potrzeb.