Opinie

Krzysztof Kolasiński, menedżer

Firma Royal Finance pozytywnie mnie zaskoczyła, szczególnie tym, jak jest elastyczna pod względem czasowym. Potrzebowałem środków na zakup domu za granicą. Ma on w ciągu roku zarabiać na siebie przez wynajem, a latem chcemy jeździć tam z rodziną. W naszej ulubionej miejscowości w Hiszpanii akurat był na sprzedaż idealny dom.

Myślałem o kredycie, ale naprawdę nie mam czasu wysiadywać w bankach, żeby to załatwić. Do Royal Finance mogłem zadzwonić nawet w środku nocy (najlepsza pora na telefony to dla mnie po 22.00) i wszystko omówić. Następnie spotkałem się z przedstawicielem firmy, który przyjechał na spotkanie w dogodne dla mnie miejsce. Nie tracąc czasu na dojazdy, nie marnując przedpołudniowych godzin załatwiłem wszystkie niezbędne formalności.

Szybko udało się sfinalizować transakcję i dziś jestem szczęśliwym właścicielem willi w Hiszpanii. Szczerze polecam firmę Royal Finance jako doradcę w trudnych sprawach finansowych, szczególnie dla osób wymagających i dla tych, którzy oczekują dopasowania się czasowego.